دانلود فیلم ماموریت غیرممکن 8

فیلم Mission: Impossible 8 با نقش‌آفرینی تام کروز با تأخیری تقریبا یک ساله روی پرده نقره‌ای سینما می‌رود. این فیلم، که قرار بود در تاریخ ۸ تیر ۱۴۰۳ (۲۸ ژوئن ۲۰۲۴) منتشر شود، به دلیل تأخیر در تولید ناشی از اعتصاب پیشین اتحادیه نویسندگان آمریکا (WGA) و اعتصاب جاری اتحادیه بازیگران صفحه نمایش (SAG-AFTRA) به تاریخ ۲ خرداد ۱۴۰۴ (۲۳ مه ۲۰۲۵) موکول شده است.

در فیلم Mission: Impossible 7 نیز بازیگرانی معروف همچون ونسا کربی، هایلی اتول، ربکا فرگوسن، سایمون پگ، وینگ ریمز، هنری چرنی، شیا ویگهام، پام کلمنتیئف، و اسای مورالس در کنار تام کروز حضور داشتند.

در خلاصه داستان فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One ما مشاهده می‌کنیم که ایتن هانت و گروه مأموریت غیرممکن در پی ردیابی یک سلاح خطرناک و مخوف هستند که در دستان افراد سودجو قرار دارد و تهدیدی جدی برای زندگی بشریت به وجود آورده است. ایتن باید با ریسک زندگی خود، به نبرد با نیروهای تاریکی از گذشته بپردازد تا سرنوشت جهان را نجات دهد. این مأموریت برای او از اهمیت بی‌نظیری برخوردار است و حتی زندگی افرادی که برایش اهمیت دارند، در مقایسه با آن، از اهمیت کمتری برخوردار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟